Hoblík a pilka, s.r.o. nábytek na zakázku

Rozsah činnosti

Autor: Mirka
Ukázky našich prací si můžete prohlédnout v galerii hotových výrobků. Většinu fotografií dodali spokojení zákazníci.
Na míru vašim potřebám jsme schopni vyrobit zcela originální nábytek z masívu, kuchyňské linky, kuchyně, jídelní stoly a židle, postele, ložnice, obytné stěny, knihovny, vestavěné skříně,dětské pokoje, dveře vchodové i vnitřní, skříňky, komody a solitéry, televizní nebo akvarijní stolky či skříně, police, kancelářský nábytek, koupelnový nábytek, interiérový i venkovní nábytek, portály, dřevěné obklady stěn, podlahy, dřevěná schodiště, zahradní nábytek i pergoly.

Používaný materiál

Autor: Mirka
Umíme kombinovat širokou škálu materiálů.
Při výrobě nábytku umíme kombinovat nejširší možný rozsah materiálů opět podle individuálních potřeb a přání zákazníka. Používáme všechny druhy běžných i exotických dřevin – masív smrk, borovice, modřín, jedle, Jasan, bříza, dub, buk, olše, třešeň, ořech, mahagon, eukalyptové dřevo, bangkiraj nebo další. Umíme kombinovat dřevo se sklem, kovem i plastem.

Nové kusy

Naši partneři

Firma Hoblík a pilka při své činnosti spolupracuje s celou řadou osvědčených firem z nichž některé dopuručuje jako své partnery. Kliknutím na jejich logo se dostanete na jejich stránky a můžete využít také jejich služeb.
  • MujPelisek.cz - povlečení, potahy a bytové doplňky - partner firmy Hoblík a pilka
Design použit z free website templates.