Hoblík a pilka, s.r.o. nábytek na zakázku

O nás

Zakázkové truhlářství, výroba nábytku a interiérových doplňků na míru, opravy a renovace starožitného nábytku
Firma byla založena v roce 1992 a od té doby poskytuje kvalitní služby širokému okruhu svých zákazníků. Podílela se na celé řadě zajímavých projektů a je vyhledávána pro svoje kvality a řešení, které je vždy funkční a vkusné.
Kromě výroby nábytku na míru dokážeme realizovat v podstatě libovolné práce související se dřevem. Neomezujeme se tedy jen na nábytek, ale také vám jsme schopni vyrobit schodiště, pergoly a další dřevěné stavby a výrobky.

Náš tým

Tomáš Zachariáš
Zakladatel a majitel firmy. Ihned po absolvování středního odborného učiliště se zaměřením na truhlářství pokračoval ve studiu na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, obor nábytková tvorba. Téměř dvacet let vedl tým truhlářů v národním podniku Loděnice a krátce po revoluci založil vlastní podnik. Je autorem většiny projektů a navrhne pro Vás a vytvoří přesně takový kus nábytku, jaký si přejete.
Tým Hoblík Pilka
Základ firmy tvoří truhláři s dlouhou praxí, kteří si zakládají na kvalitě řemeslné práce a spojují tradici řemesla s moderními technologickými postupy. Každá zakázka je pro nás výzvou.
Umíme respektovat přání a potřeby zákazníka, ale také kvalifikovaně poradit nebo navrhnout libovolný výrobek tak, aby splnil či dokonce předčil představy klienta. Naší vizitkou je dobře odvedená práce v podobě nábytku, který stárne spolu s Vámi, a který vyměníte jen tehdy, když se Vám přestane líbit.

Nové kusy

Naši partneři

Firma Hoblík a pilka při své činnosti spolupracuje s celou řadou osvědčených firem z nichž některé dopuručuje jako své partnery. Kliknutím na jejich logo se dostanete na jejich stránky a můžete využít také jejich služeb.
  • MujPelisek.cz - povlečení, potahy a bytové doplňky - partner firmy Hoblík a pilka
Design použit z free website templates.